ORPiP w Tarnowie


Przewodnicząca ORPiP

  • Bożena Grodny - Wilk

  • Wiceprzewodnicząca ORPiP

  • Małgorzata Gwiżdż-Szczerba

  • Sekretarz

  • Anna Broniec

  • Skarbnik

  • Anna Lisowska

  • Członkowie:

  • Jadwiga Tarsia
  • Marek Kobierski
  • Bożena Borawska
  • Danuta Czarnik
  • Dorota Gleń
  • Maria Mika
  • Jolanta Obrzut
  • Elżbieta Skrzyniarz
  • Małgorzata Urbaniak - Ostrykiewicz
  • Renata Weiss
  • Zdzisław Wolak


  • Harmonogram posiedzeń Okręgowej Rady w 2019 r.

  • 14.03.2019
  • 27.06.2019
  • 26.09.2019
  • 19.12.2019

  • Harmonogram posiedzeń Prezydium ORPIP w 2019 r.

  • 10.01.2019
  • 21.02.2019
  • 07.03.2019
  • 25.04.2019
  • 16.05.2019
  • 13.06.2019
  • 18.07.2019
  • 22.08.2019
  • 19.09.2019
  • 17.10.2019
  • 21.11.2019
  • 05.12.2019